W ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiły się pogłoski dotyczące jakości produktów Butterfly. W szczególności w odniesieniu do okładzin, można spotkać się z twierdzeniem, że okładziny sprzedawane w Japonii lub Chinach są wyższej jakości niż te, które są oferowane w Europie. 

W związku z tym centrala firmy Butterfly wydała oficjalny komunikat dementujący te pomówienia: 

Sprostowanie dezinformacji dotyczącej produktów Butterfly

Jesteśmy wdzięczni naszym Klientom za długoletnie wsparcie i wybór sprzętu do tenisa stołowego marki Butterfly.

 

Firma Butterfly jest nieustannie zaangażowana w zapewnianie najwyższej jakości sprzętu do tenisa stołowego swoim Klientom, zarówno w Japonii, jak i na całym świecie. Ostatnio, zauważono pojawienie się nieprawdziwych informacji rozpowszechnianych w różnych krajach. W związku z tym, chcielibyśmy przedstawić fakty dotyczące produktów oferowanych na rynkach światowych.

Wszystkie deski i okładziny z oznaczeniem „made in Japan” są produkowane w Butterfly TEC w mieście Tokorozawa, prefektura Saitama. Poprzez oficjalną sieć przedstawicieli i dystrybutorów, te same produkty te są dostarczane na wszystkie rynki świata.

W związku z tym, chcieliśmy jednoznacznie zdementować twierdzenia niektórych nieoficjalnych importerów, że „deski i okładziny sprzedawane w Japonii cechują się wyższą jakością niż te, które są sprzedawane poza Japonią” oraz że „numer seryjny na opakowaniu wskazuje na różnicę pomiędzy produktami niskiej i wysokiej jakości”. Takie opinie są całkowicie fałszywe.

 

Butterfly wraz ze swoimi partnerami na całym świecie, ma na celu sprawiać radość poprzez swoją aktywność w świecie tenisa stołowego. Dlatego poza swoją działalnością jako producenta sprzętu do tenisa stołowego, Butterfly prowadzi projekty Table Tennis Dojo, turnieje Butterfly Cups, wspiera inne cykle rozgrywek i jest zaangażowany w inicjatywy promujące rozwój tenisa stołowego na świecie wraz z Międzynarodową Federacją Tenisa Stołowego (ITTF).

 

Przy dokonywaniu zakupów sprzętu Butterfly, rekomendujemy korzystanie z usług autoryzowanych przedstawicieli i sklepów, których lista znajduje się na stronie: 

https://www.butterfly-global.com/#informationForPurchase

 

Zakupy w autoryzowanej sieci przedstawicieli nie tylko wspierają rozwój tenisa stołowego, ale też zapobiegają niechcianym zakupom nieoryginalnych produktów. Na koniec, chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym lojalnym Klientom, którzy konsekwentnie wybierają produkty Butterfly.

https://www.butterfly-global.com/en/news/info/20240514-2.html

Product added to wishlist
Product added to compare.