Dignics

Dignics-Seria-Butterfly

NOWA WARSTWA ZEWNĘTRZNA

Przyczepna i cienka warstwa zewnętrzna wspiera nadawanie rotacji i wspomaga działanie podkładu.

SPRING SPONGE X

Podkład, który pomimo swojej gęstości i twardości (40° w skali Shore'a) ugina się przy odbiciu piłki o 14% bardziej niż tradycyjna wersja Spring Sponge i zapewnia silniejszy o 3% efekt katapulty (co oznacza nadanie piłce większej szybkości i rotacji).

TRWAŁOŚĆ

Twardy podkład i odporna warstwa zewnętrzna zapewniają trwałość okładziny, która jest większa nawet w porównaniu z okładzinami serii Tenergy, a utrata elastyczności w czasie jest niewielka.

Esencją serii Dignics jest pogodzenie przeciwieństw - twardości z elastycznością. Osiągnięto to poprzez połączenie ulepszonego podkładu typu Spring Sponge X z nową, zaawansowaną technologicznie warstwą zewnętrzną o strukturze czopów typową dla najpopularniejszych okładzin z rodziny Tenergy. Pozwala to na zdecydowanie dłuższe przytrzymanie piłki przy rakietce, łatwiejsze kontrolowanie kierunku lotu piłki i nadanie jej większej prędkości. Zapewnia zwiększoną przyczepność oraz elastyczność, a także precyzję i rotację na najwyższym poziomie.

Powyższy schemat pokazuje zasadę działania okładzin Dignics. Warstwa zewnętrzna "chwyta" piłkę, a jednocześnie giętki podkład Spring Sponge X ugina się o 14% bardziej, niż w przypadku klasycznego podkładu Spring Sponge (1). Następnie podkład Spring Sponge X o zwiększonej o 3% sprężystości wspiera warstwę zewnętrzną, aby powróciła do pierwotnego stanu z większą energią (2). W efekcie uderzenie staje się mocniejsze, a trajektoria wyższa.

Product added to wishlist
Product added to compare.