window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4GBFM3KWK9');

High Tension

Technologia High Tension tworzy napięcie na powierzchni okładziny i podkładzie dla wykorzystania energii przychodzącej piłki i oddania jej z powrotem wraz z nowym uderzeniem. Sama technologia jest skomplikowana, ale jej istota jest łatwa do zrozumienia: okładzina działa jak trampolina, im większe napięcie, tym mocniejsze odbicie. 

Okładziny z technologią High Tension mają znacznie większe napięcie powierzchniowe niż okładziny klasyczne, co jednak nie ma negatywnego wpływu na ich trwałość, a wręcz przeciwnie - dodatkowo wzbogaca okładzinę o większą wytrzymałość, odporność na utlenianie, pękanie i utratę przyczepności. Zapewnia nie tylko wyjątkowe czucie piłki, ale też różnorodną rotację oraz wyśmienitą dynamikę.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.