Od początku swojego istnienia firma Butterfly konkurowała na rynku wysoką jakością i innowacyjnymi technologiami. Pierwszym sukcesem było rozpoczęcie sprzedaży okładziny Sriver w 1967 roku, która do tej pory jest jedną z najczęściej używanych okładzin na świecie.
Dotychczas ponad 30 światowych tytułów mistrzowskich zdobyto dzięki okładzinom Butterfly. Produkty Butterfly są ciągle ulepszane i wzbogacane, tak aby odpowiadały nowoczesnym wymaganiom.

Również deski Butterfly zdominowały swój segment rynku przekonując do siebie zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Wysoka jakość wykonania, zaawansowanie technologiczne oraz zastosowanie najlepszych gatunków drzewa i wyrafinowanych włókien sztucznych jest niedoścignioną cechą tego typu wyrobów Butterfly. Dbałość o szczegóły i przykładanie szczególnej wagi do jakości materiałów oraz ich obróbki to też cecha wszystkich produktów z logo motylka.

Pozostałe wyroby Butterfly - np. stroje do tenisa stołowego czy specjalistyczne buty do tenisa stołowego, także cechuje wysoka jakość i zaawansowanie technologiczne. Ubiory Butterfly są szyte z materiałów produkowanych przez japońską firmę Toray. Doskonale wspierają wysiłek sportowca zapewniając komfort, wentylację i odprowadzanie wilgoci.

Obuwie Butterfly spełnia specyficzne wymagania stawiane przed butami do tenisa stołowego. Amortyzują wstrząsy, zapewniają stabilność i dodatkowe wzmocnienia na bokach butów. A połączenie ubiorów i butów Butterfly zawsze stanowi bardzo efektowną stylizację. 

Product added to wishlist
Product added to compare.