Rakietka Boll Carbon
Rakietka Boll Carbon
Rakietka Boll Carbon
Rakietka Boll Carbon
Rakietka Boll Carbon
Rakietka Boll Carbon
Rakietka Boll Carbon
Rakietka Boll Carbon
Rakietka Boll Carbon

Rakietka Boll Carbon

270,00 zł
Brutto

Wyjątkowa rakietka z warstwą włókna węglowego. 

 

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

Z okładziną Wakaba 2.1 mm do szybkiej i rotacyjnej gry ofensywnej. Dla zawodników z wyższymi umiejętnościami technicznymi poszukujących rakietki treningowej oferującej większą szybkość i przyczepność. Wyposażona w technologię Carbon Fleece (warstwę włókna węglowego) zapewniającą większą szybkość i rotację oraz uchwyt Ergo Grip. Z hologramem potwierdzającym oryginalność produktu. Ekologiczne, kartonowe opakowanie. Dostępna wyłącznie z uchwytem FL (wklęsłym). Waga: 165 g. 

  • Szybkość ( w skali od 0 do 100 ) : 100
  • Rotacja ( w skali od 0 do 100 ) : 100
  • Kontrola ( w skali od 0 do 100 ) : 80

Rakietki Butterfly cieszą się niezrównaną opinią idealnego dopracowania drewnianej deski oraz sprawdzonych okładzin. Zalecamy je do użytku szkolnego i amatorskiego, jak również zawodnikom o różnym stopniu zaawansowania. W zależności od modelu mogą one spełnić oczekiwania graczy początkujących, jak również zawodnikom o wysokim stopniu zaawansowania.

Ergonomiczny kształt uchwytu rakietki idealnie leży w dłoni i wspomaga przekazywanie czucia piłki.

Lekki i wytrzymały materiał, którego warstwa wkomponowana pomiędzy sklejki, czyni rakietkę twardszą, a przez to poprawia jej kontrolę i zwiększa szybkość. Dzięki zastosowaniu karbonu zwiększa się pole właściwego trafienia na główce rakietki. 

Produkt popularny
Nieprodukowany w Japonii. Korzystny cenowo produkt, który może nie spełniać wszystkich kryteriów sprzętu typowo profesjonalnego (zastosowanych materiałów czy technologii, atestów ITTF czy staranności wykonania)
Dostępność
do wyczerpania zapasów

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.