Rakietka Boll Ruby
Rakietka Boll Ruby
Rakietka Boll Ruby
Rakietka Boll Ruby
Rakietka Boll Ruby
Rakietka Boll Ruby
Rakietka Boll Ruby
Rakietka Boll Ruby

Rakietka Boll Ruby

165,00 zł
Brutto

Rakietka dla ofensywnych zawodników. System Hollow Handle i Ergo Grip. 

 

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

Ofensywna rakietka umożliwiająca szeroki wykonywanie różnorodnych uderzeń, również topspinowych i kontrtopspinowych. Wyposażona w okładzinę Pan Asia z atestem ITTF o grubości podkładu 1.8 mm. Jako jedna z nielicznych rakietek Butterfly została wzbogacona o technologię Hollow Handle. Jak inne rakietki tej serii posiada też uchwyt typu Ergo Grip. Ekologiczne, kartonowe opakowanie. Dostępna wyłącznie z uchwytem AN (anatomicznym). Z hologramem potwierdzającym oryginalność produktu. Waga: 170 g. 

  • Szybkość ( w skali od 0 do 100 ) : 90
  • Rotacja ( w skali od 0 do 100 ) : 90
  • Kontrola ( w skali od 0 do 100 ) : 80

Rakietki Butterfly cieszą się niezrównaną opinią idealnego dopracowania drewnianej deski oraz sprawdzonych okładzin. Zalecamy je do użytku szkolnego i amatorskiego, jak również zawodnikom o różnym stopniu zaawansowania. W zależności od modelu mogą one spełnić oczekiwania graczy początkujących, jak również zawodnikom o wysokim stopniu zaawansowania.

Ergonomiczny kształt uchwytu rakietki idealnie leży w dłoni i wspomaga przekazywanie czucia piłki.

Pusta przestrzeń w uchwycie zmniejsza wagę rakietki. Pozwala to na większą łatwość w operowaniu rakietką i poprawia kontrolę. 

Produkt popularny
Nieprodukowany w Japonii. Korzystny cenowo produkt, który może nie spełniać wszystkich kryteriów sprzętu typowo profesjonalnego (zastosowanych materiałów czy technologii, atestów ITTF czy staranności wykonania)
Dostępność
do wyczerpania zapasów

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.