Rakietka Ovtcharov Black
Rakietka Ovtcharov Black
Rakietka Ovtcharov Black
Rakietka Ovtcharov Black
Rakietka Ovtcharov Black
Rakietka Ovtcharov Black
Rakietka Ovtcharov Black
Rakietka Ovtcharov Black
Rakietka Ovtcharov Black

Rakietka Ovtcharov Black

220,00 zł
Brutto

Rakietka dla zaawansowanych technicznie zawodników. Specjalny uchwyt Parabolic Grip.  

 

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

Z zaaprobowaną przez ITTF okładziną Wakaba 2.1 mm do szybkiej i rotacyjnej gry ofensywnej. Dla zawodników o wyższych umiejętnościach technicznych, poszukujących rakietki treningowej oferującej większą szybkość i przyczepność. Wyposażona w system EVA wspierającym zarówno grę ofensywną, jak i defensywne uderzenia oraz technologię Ergo Grip. Jako najwyższym model swojej serii, wzbogacona o zaokrąglony uchwyt paraboliczny Parabolic Grip. Z hologramem potwierdzającym oryginalność produktu. Ekologiczne, kartonowe opakowanie. Dostępna wyłącznie z uchwytem FL (wklęsłym). Waga: 165 g. 

  • Szybkość ( w skali od 0 do 100 ) : 100
  • Rotacja ( w skali od 0 do 100 ) : 100
  • Kontrola ( w skali od 0 do 100 ) : 90

Rakietki Butterfly cieszą się niezrównaną opinią idealnego dopracowania drewnianej deski oraz sprawdzonych okładzin. Zalecamy je do użytku szkolnego i amatorskiego, jak również zawodnikom o różnym stopniu zaawansowania. W zależności od modelu mogą one spełnić oczekiwania graczy początkujących, jak również zawodnikom o wysokim stopniu zaawansowania.

Ergonomiczny kształt uchwytu rakietki idealnie leży w dłoni i wspomaga przekazywanie czucia piłki.

System EVA polega na wyposażeniu uchwytu deski w dwie  warstwy gąbki EVA tłumiące wibracje. Zapewnia to bardziej harmonijne czucie piłki, precyzję i lepszą kontrolę piłki. Dodatkowo gąbka zmniejsza wagę rakietki, co pozwala na szybszą reakcję zawodnika.  

Zaokrąglone brzegi uchwytu zapewniają komfort trzymania rakietki w dłoni. 

Produkt popularny
Nieprodukowany w Japonii. Korzystny cenowo produkt, który może nie spełniać wszystkich kryteriów sprzętu typowo profesjonalnego (zastosowanych materiałów czy technologii, atestów ITTF czy staranności wykonania)
Dostępność
do wyczerpania zapasów

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.