Rakietka Timo Boll SG99
Rakietka Timo Boll SG99
Rakietka Timo Boll SG99
Rakietka Timo Boll SG99
Rakietka Timo Boll SG99
Rakietka Timo Boll SG99
Rakietka Timo Boll SG99

Rakietka Timo Boll SG99

240,00 zł
Brutto

Do gry ofensywnej z rotacją. Innowacyjny uchwyt. 

 

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

Z okładziną Wakaba 1.8 mm jest przeznaczona do ofensywnej gry z maksymalną rotacją. Jako jedyna rakietka w serii Timo Boll SG wzbogacona o EGS (Edge Guard System) wspierający dynamiczną grę. Wyposażona w innowacyjny uchwyt o nietypowym kształcie dla pewniejszego trzymania rakietki w dłoni oraz lepszego dopasowania. Oczko z napisem wtopione w uchwyt. Dostępna wyłącznie z uchwytem FL (wklęsłym). Z hologramem gwarantującym oryginalność produktu. Waga: 170 g. 

  • Szybkość ( w skali od 0 do 100 ) : 100
  • Rotacja ( w skali od 0 do 100 ) : 100
  • Kontrola ( w skali od 0 do 100 ) : 70

Rakietki Butterfly cieszą się niezrównaną opinią idealnego dopracowania drewnianej deski oraz sprawdzonych okładzin. Zalecamy je do użytku szkolnego i amatorskiego, jak również zawodnikom o różnym stopniu zaawansowania. W zależności od modelu mogą one spełnić oczekiwania graczy początkujących, jak również zawodnikom o wysokim stopniu zaawansowania.

Nowy kształt uchwytu opracowany we współpracy z zawodnikami klubowymi, pozwala na pewniejsze trzymanie rakietki w dłoni i lepsze czucie odbijanej piłki. Wgłębienie w środkowej części uchwytu znacznie zmniejsza ryzyko ześlizgiwania się palca. 

EGS - Edge Guard System to innowacyjna technologia stosowana przy produkcji gotowych rakietek, która redukuje utratę energii podczas odbicia piłeczki. Umożliwia to nadanie piłeczce jeszcze większej prędkości.

Produkt popularny
Nieprodukowany w Japonii. Korzystny cenowo produkt, który może nie spełniać wszystkich kryteriów sprzętu typowo profesjonalnego (zastosowanych materiałów czy technologii, atestów ITTF czy staranności wykonania)
Dostępność
do wyczerpania zapasów

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.