Okładzina Tenergy 05

Okładzina Tenergy 05

265,00 zł
Brutto

Najpopularniejsza okładzina Tenergy

 

Grubość podkładu
Kolor okładziny

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

Tenergy 05 to bardzo wysoka rotacja - prototyp o strukturze czopów oznaczonej jako 05 okazał się szczególnie odpowiedni do nadawania piłce wysokiej rotacji. Został wybrany z ponad stu innych próbek, których czopy miały średnicę 1.7 mm i charakteryzowały się przydatnością do gry topspinowej. Uderzona pod kątem piłka osiąga do 150 obrotów na sekundę. Najkrótsze czopy w całej serii Tenergy. 

Aktywna kontrola - umożliwia aktywną odpowiedź na rotację przeciwnika i precyzyjne zagranie kontrotopspinem.

Silnie zakrzywiona trajektoria - najwyższa trajektoria jest spowodowana wysoką rotacją lecącej piłki.

Łatwość i pewność wykonywania uderzeń topspinowych - piłka dokładne podąża wzdłuż zamierzonej trajektorii.

Polecana do - gry topspinem, zagrywania silnie rotacyjnych serwisów i returnów, gry defensywnej bazującej na rotacji.

Jeżeli ten produkt ma być częścią sklejonej przez nas rakietki, to prosimy o wpisanie tej informacji w okienku komentarza przy składaniu zamówienia  (po wybraniu sposobu dostawy).

Kliknij tu, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowych parametrów okładzin Butterfly. 

KLEJENIE RAKIETEK

Na Państwa życzenie nieodpłatnie sklejamy rakietki z desek i okładzin zakupionych u nas. Naklejamy też tasiemkę ochronną na główkę rakietki. Nie trzeba dodatkowo kupować kleju. Rakietki są klejone klejem wodnym Butterfly. 

Jeżeli zamówisz u nas okładziny i deskę, możesz otrzymać gotową do gry rakietkę. Wystarczy wpisać tę prośbę do okienka komentarza w formularzu zamówienia - po wyborze formy dostawy. 

Uwaga! Rakietki klejone nie podlegają zwrotom. 

Producent / Podmiot odpowiedzialny
Tamasu Butterfly Europa GmbH, Komunikationstrasse 8, 47807 Krefeld, Niemcy, +49 (0) 2151 9356752, cs@butterfly.tt
Technologie okładzin
High Tension + Spring Sponge
Rodzaj okładziny
gładka
Szybkość okładziny
83
Rotacja okładziny
76
Łuk
79
Twardość (skala Shore'a)
36
Dostępność
do wyczerpania zapasów
Więcej informacji na temat parametrów:
https://butterfly.pl/blog/news/nowe-parametry-okladzin-butterfly

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.