Deska Timo Boll Anniversary ALC
Deska Timo Boll Anniversary ALC
Deska Timo Boll Anniversary ALC
Deska Timo Boll Anniversary ALC
Deska Timo Boll Anniversary ALC
Deska Timo Boll Anniversary ALC
Deska Timo Boll Anniversary ALC
Deska Timo Boll Anniversary ALC

Deska Timo Boll Anniversary ALC

1 900,00 zł
Brutto

Edycja limitowana z okazji 30-lecia współpracy Timo Bolla i Butterfly

 

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy
Unikalna deska wyprodukowana z okazji 30-lecia współpracy Timo Bolla i Butterfly. Edycja limitowana, dostępna do wyczerpania zapasów.

Timo Boll dołączył do drużyny Butterfly już w wieku 11 lat i przez ostatnie trzy dekady osiągnął wiele spektakularnych sukcesów, konsekwentnie używając sprzętu japońskiego producenta. Dział Badań i Rozwoju Butterfly zawsze przykładał dużą wagę do jego uwag i oczekiwań, aby opracować sprzęt jeszcze lepiej dostosowany do jego stylu gry. Timo Boll znajduje się także w eksperckim gronie opiniującym nowe produkty Butterfly. 

W rocznicowej desce, bazującej na modelu Timo Boll ALC, zastosowano nową technologię G-Fless*. Powstała ona jako odpowiedź na problem potu pojawiającego się na rączce rakietki i negatywnie wpływającego na czucie piłki oraz pewność chwytu. Zazwyczaj uchwyt deski ma gładką powierzchnię i aby uczynić ją mniej śliską, w nowej desce zastosowano miękkie tworzywo zwiększające przyczepność i poprawiające pewność chwytu. Technologia ta została już sprawdzona przez Timo Bolla podczas turniejów. 

Dostępna wyłącznie z uchwytem FL (wklęsłym). 

Do deski dołączony jest album dokumentujący 30 lat kariery Timo Bolla. 

* Elementy deski wykonane z tworzywa G-Fless mogą zostać zniszczone lub zdeformowane pod wpływem mocnego nacisku, co wynika z charakterystyki  materiału. Z biegiem czasu jego tekstura i powierzchnia mogą ulegać zmianie. 

KLEJENIE RAKIETEK

Na Państwa życzenie nieodpłatnie sklejamy rakietki z desek i okładzin zakupionych u nas. Naklejamy też tasiemkę ochronną na główkę rakietki. Nie trzeba dodatkowo kupować kleju. Rakietki są klejone klejem wodnym Butterfly. 

Jeżeli zamówisz u nas okładziny i deskę, możesz otrzymać gotową do gry rakietkę. Wystarczy wpisać tę prośbę do okienka komentarza w formularzu zamówienia - po wyborze formy dostawy. 

Uwaga! Rakietki klejone nie podlegają zwrotom. 

Sztuczne włókno
ALC (arylat+karbon)
Wskaźnik reakcji
11.8
Wskaźnik wibracji
10.3
Konstrukcja
5 sklejek + 2 warstwy włókna
Wymiary główki deski
157 x 150 x 5.8 mm
Dostępność
do wyczerpania zapasów

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.