window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4GBFM3KWK9');
Deska Fan Zhendong CNF
Deska Fan Zhendong CNF
Deska Fan Zhendong CNF
Deska Fan Zhendong CNF
Deska Fan Zhendong CNF
Deska Fan Zhendong CNF
Deska Fan Zhendong CNF

Deska Fan Zhendong CNF

1 380,00 zł
Brutto

Mocne odbicie i dłuższy czas kontaktu z piłką

 

Uchwyt deski
  • FL (wklęsły)
  • ST (prosty)

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

.

Celulozowe nano-włókno zapewnia desce wysoką szybkość i niską wartość wskaźnika wibracji (co oznacza dobre czucie piłki). Umożliwiając silne uderzenia, deska ta zapewnia też uczucie przytrzymania piłki przy rakietce (dwell-time). Produkowana w Japonii.

Wzornictwo serii desek Fan Zhendong zostało zainspirowane jego szybkim i ofensywnym stylem gry. Proste linie na uchwycie symbolizują dążenie Fana do rozwoju. Aby umożliwić skorzystanie z tej serii desek większej liczbie zawodników, zastosowano nie tylko mieszankę Arylatu i włókna węglowego, tak jak w desce samego Fan Zhendonga, ale też cztery inne zaawansowane technologicznie sztuczne włókna.

Więcej o CNF w informacji poniżej. 

Jeżeli ten produkt ma być częścią sklejonej przez nas rakietki, to prosimy o wpisanie tej informacji w okienku komentarza przy składaniu zamówienia  (po wybraniu sposobu dostawy).

 

CNF: materiał przyszłości - siła i elastyczność

CNF to skrót nazwy “Celullose NanoFiber”. Tak nazwano wyjątkowo cienkie włókno uzyskane z włókien roślinnych (w tym drewnianych) zredukowanych do wymiaru w skali nanometrów (*). Jest ono o jedną piątą lżejsze i pięć razy mocniejsze niż żelazo. Jest to innowacyjny i przełomowy technologicznie biomateriał odnawialny, ponieważ jest uzyskiwany z roślin. Posiada unikalne parametry, odmienne od charakterystyki zwykłej pulpy papierowej.

* Nano to przedrostek jednostki miary oznaczający jedną miliardową np. metra czyli około 1/10000 - 1/5000 grubości włosa.

 

Włókno zostaje uformowane w postać grubej płytki

Materiał zastosowany w deskach CNF jest kompozytem stworzonym z połączenia CNF i włóknistej pulpy, ukształtowanym w postać płaskiej płytki. Współczynnik gęstości CNF został zwiększony do maksymalnego poziomu, na jaki pozwalała efektywność produkcji. Przewyższa on wartości typowe dla większości rodzajów plastiku. Wysoka wartość tego parametru dla CNF jest kluczem do nadania desce jej wyjątkowych cech.

 

Dostępność
do wyczerpania zapasów
Sztuczne włókno
CNF (włókno celulozowe)
Wskaźnik reakcji
11.9
Wskaźnik wibracji
9.5
Konstrukcja
5 sklejek + 2 warstwy włókna
Wymiary główki deski
157 x 150 x 5.7 mm
Product added to wishlist
Product added to compare.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.