window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4GBFM3KWK9');
Deska Fan Zhendong Super ALC
Deska Fan Zhendong Super ALC
Deska Fan Zhendong Super ALC
Deska Fan Zhendong Super ALC
Deska Fan Zhendong Super ALC
Deska Fan Zhendong Super ALC
Deska Fan Zhendong Super ALC
Deska Fan Zhendong Super ALC

Deska Fan Zhendong Super ALC

1 050,00 zł
Brutto

Połączenie elastyczności i mocnego odbicia

 

Uchwyt deski
  • FL (wklęsły)
  • ST (prosty)

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

W tej desce zastosowano włókno Super ALC, które zapewnia wyższe odbicie (wyższy wskaźnik reakcji) przy jednoczesnym utrzymaniu elastyczności typowej dla klasycznej mieszanki Arylatu i włókna węglowego. Wskaźnik reakcji został efektywnie zwiększony, ale bez konieczności pogarszania wskaźnika wibracji w porównaniu z deską Fan Zhendong ALC. Produkowana w Japonii.

Wzornictwo serii desek Fan Zhendong zostało zainspirowane jego szybkim i ofensywnym stylem gry. Proste linie na uchwycie symbolizują dążenie Fana do rozwoju. Aby umożliwić skorzystanie z tej serii desek większej liczbie zawodników, zastosowano nie tylko mieszankę Arylatu i włókna węglowego, tak jak w desce samego Fan Zhendonga, ale też cztery inne zaawansowane technologicznie sztuczne włókna.

Jeżeli ten produkt ma być częścią sklejonej przez nas rakietki, to prosimy o wpisanie tej informacji w okienku komentarza przy składaniu zamówienia  (po wybraniu sposobu dostawy).

Włókno Super ALC

Po wielu latach badań, opracowano nowy, sztuczny materiał Super Arylat-Carbon. Gęściej utkany z większej liczby włókien umożliwia wyższe odbicie niż w przypadku konwencjonalnego Arylatu-Carbonu. Dodatkowo, precyzyjnie dobrana proporcja Arylatu do włókna węglowego zapewnia elastyczność i łatwość użytkowania.

Dostępność
do wyczerpania zapasów
Sztuczne włókno
Super ALC (cieńszy splot arylatu i włókna węglowego)
Wskaźnik reakcji
12.1
Wskaźnik wibracji
10.1
Konstrukcja
5 sklejek + 2 warstwy włókna
Wymiary główki deski
157 x 150 x 5.7 mm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.