Deska Fan Zhendong ALC
Deska Fan Zhendong ALC
Deska Fan Zhendong ALC
Deska Fan Zhendong ALC
Deska Fan Zhendong ALC
Deska Fan Zhendong ALC
Deska Fan Zhendong ALC
Deska Fan Zhendong ALC

Deska Fan Zhendong ALC

870,00 zł
Brutto

Deska Fan Zhendonga

 

Uchwyt deski
  • FL (wklęsły)
  • ST (prosty)

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

.

Deska wyposażona w warstwę mieszanki Arylatu i włókna węglowego, elastyczna i zapewniająca idealne wyważenie pomiędzy ofensywną i defensywną grą. Jej wysoka efektywność w grze opiera się na drewnianej strukturze popularnej Viscarii, którą z powodzeniem używa wielu zawodników światowej czołówki. Produkowana w Japonii. 

Wzornictwo serii desek Fan Zhendong zostało zainspirowane jego szybkim i ofensywnym stylem gry. Proste linie na uchwycie symbolizują dążenie Fana do rozwoju. Aby umożliwić skorzystanie z tej serii desek większej liczbie zawodników, zastosowano nie tylko mieszankę Arylatu i włókna węglowego, tak jak w desce samego Fan Zhendonga, ale też cztery inne zaawansowane technologicznie sztuczne włókna.

KLEJENIE RAKIETEK

Na Państwa życzenie nieodpłatnie sklejamy rakietki z desek i okładzin zakupionych u nas. Naklejamy też tasiemkę ochronną na główkę rakietki. Nie trzeba dodatkowo kupować kleju. Rakietki są klejone klejem wodnym Butterfly. 

Jeżeli zamówisz u nas okładziny i deskę, możesz otrzymać gotową do gry rakietkę. Wystarczy wpisać tę prośbę do okienka komentarza w formularzu zamówienia - po wyborze formy dostawy. 

Uwaga! Rakietki klejone nie podlegają zwrotom. 

Sztuczne włókno
ALC (arylat+karbon)
Wskaźnik reakcji
11.8
Wskaźnik wibracji
10.3
Konstrukcja
5 sklejek + 2 warstwy włókna
Wymiary główki deski
157 x 150 x 5.8 mm
Dostępność
do wyczerpania zapasów

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.