• -51,00 zł
Deska Viscaria Super ALC
Deska Viscaria Super ALC
Deska Viscaria Super ALC
Deska Viscaria Super ALC
Deska Viscaria Super ALC
Deska Viscaria Super ALC
Deska Viscaria Super ALC
Deska Viscaria Super ALC

Deska Viscaria Super ALC

999,00 zł 1 050,00 zł -51,00 zł
Brutto
najniższa cena z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji: 1050,00 zł

Pierwsza deska z włóknem Super ALC

 

Uchwyt deski
  • FL (wklęsły)
  • CS (chiński)

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

Deska Viscaria Super ALC jest pierwszą deską wzbogaconą zaawansowanym technologicznie materiałem Super ALC. Charakteryzuje się on drobniejszym i gęstszym splotem włókien arylatu i karbonu. Dzięki temu uzyskano deskę szybszą, ale zachowująca dobre czucie typowe dla desek ALC. Konstrukcja drewnianych sklejek jest oparta na modelu klasycznej Viscarii, ale o zwiększonym wskaźniku reakcji (wyższe odbicie) bez pogarszania wskaźnika wibracji. Ta deska jest odpowiednia nie tylko dla najlepszych zawodników, ale też dla średniozaawansowanych, poszukujących większej szybkości przy zachowaniu zalet konwencjonalnego włókna ALC.

Włókno Super ALC

Po wielu latach badań, opracowano nowy, sztuczny materiał Super Arylat-Carbon. Gęściej utkany z większej liczby włókien umożliwia wyższe odbicie niż w przypadku konwencjonalnego Arylatu-Carbonu. Dodatkowo, precyzyjnie dobrana proporcja Arylatu do włókna węglowego zapewnia elastyczność i łatwość użytkowania.

KLEJENIE RAKIETEK

Na Państwa życzenie nieodpłatnie sklejamy rakietki z desek i okładzin zakupionych u nas. Naklejamy też tasiemkę ochronną na główkę rakietki. Nie trzeba dodatkowo kupować kleju. Rakietki są klejone klejem wodnym Butterfly. 

Jeżeli zamówisz u nas okładziny i deskę, możesz otrzymać gotową do gry rakietkę. Wystarczy wpisać tę prośbę do okienka komentarza w formularzu zamówienia - po wyborze formy dostawy. 

Uwaga! Rakietki klejone nie podlegają zwrotom. 

Sztuczne włókno
Super ALC (cieńszy splot arylatu i włókna węglowego)
Wskaźnik reakcji
12.1
Wskaźnik wibracji
10.1
Konstrukcja
5 sklejek + 2 warstwy włókna
Wymiary główki deski
157 x 150 x 5.7 mm
Dostępność
do wyczerpania zapasów

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.