Stół Space Saver 22
Stół Space Saver 22
Stół Space Saver 22
Stół Space Saver 22
Stół Space Saver 22
Stół Space Saver 22
Stół Space Saver 22
Stół Space Saver 22

Stół Space Saver 22

3 500,00 zł
Brutto

Jeden z najpopularniejszych modeli stołów Butterfly. Złożony, bez siatki. Atest ITTF. Na kółkach. Odpowiedni do gry na wózkach.

 

Produkt na zamówienie. 

 

Kolor blatu
  • niebieski
  • zielony

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

Stół Butterfly SPACE SAVER 22 jest jednym z najpopularniejszych modeli w ofercie Butterfly. Jest odpowiedni do użytku klubowego i rozgrywania turniejów.

  • Blat o grubości 22 mm z powierzchnią typu “Perfect Grip” przyczynił się do popularności stołu SPACE SAVER w setkach klubów, centrów sportowych i szkół. Jego 22 mm blat jest wzmocniony silną, stalową ramą z różowymi narożnikami oraz stalowym stelażem na czterech kółkach, z których dwa posiadają hamulce nadające stołowi stabilność podczas gry i przechowywania.
  • Idealne wypoziomowanie blatu na właściwym poziomie zostaje osiągnięte dzięki zastosowaniu specjalnych pokręteł regulujących wysokość, umieszczonych na końcach każdej z nóg stołu.
  • Transport i przechowywanie stołu są ułatwione dzięki zastosowaniu unikalnego systemu jezdnego oraz systemu składania stołu.
  • Złożone połówki blatu oszczędzają miejsce, zabierając jedynie 36 cm głębokości. 
  • Unikalny i łatwy w obsłudze system zabezpiecza przed przypadkowym otwarciem i zamknięciem stołu.
  • Butterfly SPACE SAVER 22 jest jednym z niewielu stołów przystosowanych do wymagań osób niepełnosprawnych grających na wózkach. Odległość od brzegu blatu do pierwszej nogi wynosi 400 mm i odpowiada standardom paraolimpijskim.
  • SPACE SAVER 22 jest dostarczany już złożony, a jedyną czynnością, którą należy wykonać po jego otrzymaniu, jest odpakowanie go, przewiezienie w odpowiednie miejsce i przymocowanie siatki.

Został zatwierdzony przez ITTF do rozgrywek turniejowych oraz posiada Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa (EN 14468-1).

Wymiary po złożeniu : szerokość 1525 mm x wysokość 1590 mm x głębokość 360 mm.  

Waga netto : 93 kg.

Kolor : niebieski lub zielony (zgodnie z aktualną dostępnością)

Sprzedawany bez siatki.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu ustalenia dostępności oraz szczegółów dostawy (terminu lub dostawy dodatkowo zakupionych towarów) - wszystkie stoły dostarczamy własnym transportem. Koszt dostawy: 200 PLN.

DO GRY NA WÓZKACH

PIĘCIOLETNIA GWARANCJA

ATEST ITTF

JUŻ ZŁOŻONY

Dostępność
na zamówienie / prosimy o kontakt

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.