Klej Free Chack 50 ml

Klej Free Chack 50 ml

50,00 zł
Brutto

Klej wodny 50 ml + klips + 8 gąbek

 

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

Klej Free Chack jest pierwszym w ofercie Butterfly klejem, który nie zawiera rozpuszczalników organicznych. Jest wytwarzany ze 100 % płynnego kauczuku zgodnie z nowymi przepisami dotyczącymi klejenia. Idealnie skleja okładzinę i deskę. Umożliwia łatwe odklejenie okładziny od deski gdy zajdzie taka potrzeba i jest łatwy do usunięcia z powierzchni podkładu. Sprzedawany w zestawie zawierającym klips i 8 gąbek. Pojemność 50 ml.

Instrukcja klejenia :

  • Nałóż klej na podkład okładziny np. za pomocą małej buteleczki (np. pojemnika mniejszych pojemności kleju Free Chack).
  • Przymocuj jedną z gąbeczek do klipsa i za jej pomocą równomiernie rozprowadź klej.
  • Nałóż klej na powierzchnię deski.
  • Równomiernie rozprowadź klej gąbką na powierzchni deski.
  • Odczekaj, aż klej całkowicie wyschnie (wchłonie się całkowicie w deskę i okładzinę) i wtedy sklej deskę z okładziną. Zalecamy dłuższe oczekiwanie (nawet do kilku godzin) niż sugerowane przez producenta. Czas całkowitego wysychania jest długi i zależy od wilgotności i temperatury otoczenia.
  • Zabezpiecz okładzinę dołączonym kartonikiem, połóż rakietkę na blacie zabezpieczonym przed zarysowaniem (np podkładką) i dotnij okładzinę do kształtu deski (polecamy nóż do cięcia tapet).

 Więcej na temat klejenia: jak poprawnie skleić rakietkę do tenisa stołowego?

Dostępność
do wyczerpania zapasów

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.