window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4GBFM3KWK9');
Deska Lin Yun-Ju Super ZLC
Deska Lin Yun-Ju Super ZLC
Deska Lin Yun-Ju Super ZLC
Deska Lin Yun-Ju Super ZLC
Deska Lin Yun-Ju Super ZLC
Deska Lin Yun-Ju Super ZLC
Deska Lin Yun-Ju Super ZLC

Deska Lin Yun-Ju Super ZLC

1 690,00 zł
Brutto

Najnowsza deska z włóknem Super ZLC

 

Uchwyt deski
  • FL (wklęsły)
  • AN (anatomiczny)
  • ST (prosty)

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

Deska Lin Yun-Ju, wschodzącej gwiazdy tenisa stołowego z Taipei. Deska ta jest wyposażona w gęsto tkane włókno Super ZLC, które zapewnia szybkość, stabilność oraz bardziej jednorodne odbicie na całej powierzchni poprzez zwiększenie powierzchni prawidłowego trafienia. Połączenie mocy z relatywnie wysokim wskaźnikiem wibracji i unikalnym czuciem piłki, wspiera wykonywanie uderzeń flipem o zakrzywionym torze lotu piłki (banan) i szybki kontratak. Sam wygląd deski począwszy od uchwytu w żywych, ulubionych kolorach Lin Yun-Ju, po jego osobiste logo i inicjały na główce deski, sprawia młodzieżowe i dynamiczne wrażenie. Polecana w połączeniu z Tenergy 19, Dignics 09C i Dignics 80. Produkowana w Japonii. 

Jeżeli ten produkt ma być częścią sklejonej przez nas rakietki, to prosimy o wpisanie tej informacji w okienku komentarza przy składaniu zamówienia  (po wybraniu sposobu dostawy).

 

Dostępność
do wyczerpania zapasów
Sztuczne włókno
Super ZLC (cieńszy splot zylonu i włókna węglowego)
Wskaźnik reakcji
12.3
Wskaźnik wibracji
11.1
Konstrukcja
5 sklejek + 2 warstwy włókna
Wymiary główki deski
157 x 150 x 5.6 mm

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.