Okładzina Challenger Attack

Okładzina Challenger Attack

165,00 zł
Brutto

Krótkie czopy rotacyjne na szybkim podkładzie

 

Grubość podkładu
Kolor okładziny

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

Challenger Attack jest polecany graczom bazującym na grze rotacyjnej i używającym okładzin z czopami. Umożliwia nie tylko dużą szybkość gry ofensywnej, ale pozwala też na wykorzystanie dużej skali rotacji. Miękkie czopy i bardzo cienki podkład powodują bardzo dobrą kontrolę i rotację przy ataku. Bardzo elastyczny podkład to zarazem duża szybkość i dobre "czucie"piłki. Odpowiednie do szybkiego ataku i gry wszechstronnej.

Jeżeli ten produkt ma być częścią sklejonej przez nas rakietki, to prosimy o wpisanie tej informacji w okienku komentarza przy składaniu zamówienia  (po wybraniu sposobu dostawy).

KLEJENIE RAKIETEK

Na Państwa życzenie nieodpłatnie sklejamy rakietki z desek i okładzin zakupionych u nas. Naklejamy też tasiemkę ochronną na główkę rakietki. Nie trzeba dodatkowo kupować kleju. Rakietki są klejone klejem wodnym Butterfly. 

Jeżeli zamówisz u nas okładziny i deskę, możesz otrzymać gotową do gry rakietkę. Wystarczy wpisać tę prośbę do okienka komentarza w formularzu zamówienia - po wyborze formy dostawy. 

Uwaga! Rakietki klejone nie podlegają zwrotom. 

Technologie okładzin
Klasyczna
Rodzaj okładziny
krótkie czopy
Szybkość okładziny
36
Rotacja okładziny
43
Łuk
57
Twardość (skala Shore'a)
35
Dostępność
do wyczerpania zapasów

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.