window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4GBFM3KWK9');
Stół Octet 25
Stół Octet 25
Stół Octet 25
Stół Octet 25
Stół Octet 25
Stół Octet 25

Stół Octet 25

3 750,00 zł
Brutto

Oszczędza miejsce i umożliwia grę bez partnera. Specjalny blat Butterfly. Atest ITTF. Każda połówka blatu na osobnym wózku. Bez siatki.

 

Produkt na zamówienie.

 

Kolor blatu
  • niebieski
  • zielony

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

Stół Butterfly OCTET 25 mm jest najwyższym modelem profesjonalnego stołu do tenisa stołowego łączącego zalety blatu 25+ oraz stelażu składającego się z dwóch połówek i wyposażonego w osiem kółek. Stół Butterfly OCTET 25 jest odpowiedni do gry w klubach, centrach sportowych i podczas turniejów.

  • Jego główną zaleta jest blat 25+, który zapewnia większą jednorodność odbicia piłki zarówno przy uderzeniach topspinowych, jak i z rotacją wsteczną. Ogranicza też poślizg piłki i daje pewność gry.
  • Powierzchnia stołu jest wzmocniona stalową ramą i zabezpieczeniem rogów stołu w kolorze różowym. Idealne wypoziomowanie blatu na właściwym poziomie zostaje osiągnięte dzięki zastosowaniu specjalnych pokręteł regulujących wysokość, umieszczonych na końcach każdej z nóg stołu.
  • Stelaż OCTET 25 składa się z dwóch niezależnych połówek, które składają się łatwo i umożliwiają przechowywanie i transport. Każda z połówek posiada cztery niezależne kółka Steinco.
  • Dzięki dopasowaniu do siebie dwóch połówek stołu podczas przechowywania oszczędza się dużo miejsca, a stół po złożeniu zajmuje jedynie 63 cm. Jednocześnie stelaże innych stołów wpasowują się i ich magazynowanie jest jeszcze bardziej ekonomiczne.
  • Dodatkową zaletą oddzielnego stelażu dla dwóch połówek jest możliwość złożenia jednej połówki i rozłożenia drugiej, co umożliwia trening bez partnera do gry.
  • Stół wymaga prostego montażu na podstawie załączonej instrukcji.

Stół Butterfly OCTET 25 posiada atest ITTF oraz Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa (EN 14468-1).

Wymiary po złożeniu : szerokość 1525 mm x wysokość 1630 mm x głębokość 630 mm

Waga netto : 118 kg.

Kolor : niebieski lub zielony (zgodnie z aktualną dostępnością)

Sprzedawany bez siatki.  

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu ustalenia dostępności oraz szczegółów dostawy (terminu lub dostawy dodatkowo zakupionych towarów) - wszystkie stoły dostarczamy własnym transportem. Koszt dostawy: 200 PLN.

SPECJALNY BLAT

PIĘCIOLETNIA GWARANCJA

ATEST ITTF

Po latach prób Butterfly opracował nowy rodzaj powierzchni stołu 25+, dostosowaną do wymagań piłek plastikowych. Drobniejsze ziarno tworzywa pozwala na bardziej bezpośrednie przenoszenie rotacji i zapewnia jednorodne, stałe odbicie oraz przedłużoną trwałość. Ta technologia została już wprowadzona do świata profesjonalnego tenisa stołowego i umożliwia grę na najwyższym światowym poziomie. Dostępne w modelach : Centrefold 25, Octet 25, Europa 25.

Dostępność
do wyczerpania zapasów

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.