window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4GBFM3KWK9');
Stół Centrefold 25
Stół Centrefold 25
Stół Centrefold 25
Stół Centrefold 25
Stół Centrefold 25

Stół Centrefold 25

4 700,00 zł
Brutto

Najwyższy model stołu w ofercie Butterfly. Złożony, bez siatki. Atest ITTF. Na kółkach. Do gry na wózkach. Specjalny blat.

 

Produkt na zamówienie.

Kolor blatu
  • niebieski
  • zielony

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

Stół CENTREFOLD 25 jest produktem najwyższej klasy w ofercie stołów Butterfly. Model ten został wybrany do rozgrywania mistrzostw świata i innych prestiżowych turniejów. Jest przeznaczony do intensywnego użytku w klubach, centrach sportowych i podczas turniejów.

  • Jego główną zaletą jest blat o grubości 25 mm. W połączeniu z nową powierzchnią powoduje to większą jednorodność odbicia piłki zarówno przy uderzeniach topspinowych, jak i z rotacją wsteczną. Ogranicza też poślizg piłki i daje pewność gry.
  • Powierzchnia stołu jest wzmocniona stalową ramą i zabezpieczeniem rogów stołu w kolorze różowym. Stelaż z kółkami jest najmocniejszą konstrukcją dostępną na rynku. Składa się z czterech wytrzymałych kółek Steinco o średnicy 125mm, z których dwa mają hamulce. To gwarantuje stabilność podczas gry i jednocześnie łatwy transport.
  • Przechowywanie stołu jest łatwe dzięki specjalnemu systemowi oszczędzającemu miejsce i ułatwiającemu składanie czyniąc je jednocześnie bezpiecznym. Połówki stołu składają się razem w połowie stelaża, zmniejszając zajmowaną przestrzeń do 36 cm głębokości. Unikalny i łatwy w obsłudze system zabezpiecza przed przypadkowym otwarciem i zamknięciem stołu.
  • Idealne wypoziomowanie blatu na właściwym poziomie zostaje osiągnięte dzięki zastosowaniu specjalnych pokręteł regulujących wysokość, umieszczonych na końcach każdej z nóg stołu.
  • Stół CENTREFOLD 25 jest jednym z kilku modeli najwyższej klasy dostosowanym do wymagań osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach. Odległość od brzegu blatu do pierwszej nogi wynosi 400 mm i odpowiada standardom paraolimpijskim.
  • CENTREFOLD 25 jest dostarczany już złożony, a jedyną czynnością, którą należy wykonać po jego otrzymaniu, jest odpakowanie go, przewiezienie w odpowiednie miejsce i przymocowanie siatki.

Stół CENTREFOLD 25 posiada atest ITTF oraz Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa (EN 14468-1).

Wymiary po złożeniu : szerokość 1525 mm x wysokość 1590 mm x głębokość 360 mm.

Waga netto : 127 kg.

Kolor : niebieski lub zielony (zgodnie z aktualną dostępnością).

Sprzedawany bez siatki.

Towar na zamówienie - przed zakupem prosimy o kontakt w celu ustalenia dostępności oraz szczegółów dostawy (terminu lub dostawy dodatkowo zakupionych towarów) - wszystkie stoły dostarczamy własnym transportem. Koszt dostawy: 200 PLN.

SPECJALNA POWIERZCHNIA BLATU

Po latach prób Butterfly opracował nowy rodzaj powierzchni stołu 25+, dostosowaną do wymagań piłek plastikowych. Drobniejsze ziarno tworzywa pozwala na bardziej bezpośrednie przenoszenie rotacji i zapewnia jednorodne, stałe odbicie oraz przedłużoną trwałość. Ta technologia została już wprowadzona do świata profesjonalnego tenisa stołowego i umożliwia grę na najwyższym światowym poziomie.

Dostępne w modelach : Centrefold 25, Octet 25, Europa 25. 

 

ATEST ITTF

PIĘCIOLETNIA GWARANCJA

DO GRY NA WÓZKACH

JUŻ ZŁOŻONY

Dostępność
na zamówienie / prosimy o kontakt

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.