Okładzina Tenergy 25 FX
Okładzina Tenergy 25 FX
Okładzina Tenergy 25 FX
Okładzina Tenergy 25 FX
Okładzina Tenergy 25 FX
Okładzina Tenergy 25 FX
Okładzina Tenergy 25 FX
Okładzina Tenergy 25 FX

Okładzina Tenergy 25 FX

259,00 zł
Brutto

Bardziej miękka wersja okładziny Tenergy 25

 

Grubość podkładu
Kolor okładziny

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

Największa precyzja ze wszystkich okładzin Tenergy - struktura czopów tej okładziny jest całkowicie odmienna od pozostałych modeli Tenergy, są krótsze, ich średnica jest o wiele większa i wynosi 2,65 mm, a odstępy pomiędzy nimi znacznie zredukowane. To czyni powierzchnię okładziny o wiele twardszą i w konsekwencji umożliwiającą o wiele większą precyzję. W wersji FX jest ona dodatkowo zwiększoną poprzez bardziej miękki podkład.

Największa kontrola - pozwala na najbardziej precyzyjne nakierowanie piłki na pożądaną trajektorię. Wspomaga to miękkość podkładu.

Najwyższa trajektoria - tor lotu piłki znajduje się nad torem lotu przyporządkowanym innym Tenergy, a miejsce odbicia piłki jest najbliżej siatki.

Idealna do szybkich, rotacyjnych ataków granych blisko stołu.

Polecana także do - serwisu bazującego na rotacji, krótkich piłek, agresywnych odbiorów, kontrtopspinów znad stołu, co jest łatwiejsze w wersji FX. 

 
Jeżeli ten produkt ma być częścią sklejonej przez nas rakietki, to prosimy o wpisanie tej informacji w okienku komentarza przy składaniu zamówienia  (po wybraniu sposobu dostawy).
Technologie okładzin
High Tension + Spring Sponge
Rodzaj okładziny
gładka
Rotacja okładziny
11.0
Szybkość okładziny
13.25
Twardość (skala Shore'a)
32.0
Dostępność
do wyczerpania zapasów

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.