Okładzina Aibiss
Okładzina Aibiss
Okładzina Aibiss
Okładzina Aibiss
Okładzina Aibiss
Okładzina Aibiss
Okładzina Aibiss
Okładzina Aibiss

Okładzina Aibiss

195,00 zł
Brutto

Okładzina przyczepna nowej generacji

 

Grubość podkładu
Kolor okładziny

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

Aibiss jest okładziną do tenisa stołowego, która łączy zalety przyczepnej "klejącej" powierzchni z wysoką jakością. Specjalna warstwa zewnętrzna o strukturze czopów wspierających rotację została połączona z twardym podkładem. Dzięki temu twardemu podkładowi typu Spring Sponge realizowana jest wysoka reaktywność okładziny (siła odbicia piłki). Dzięki przyczepności okładzina Aibiss zapewnia mocny topspin oraz zakrzywioną trajektorię lotu piłki. Polecana zawodnikom wykorzystującym zalety "klejących" okładzin w grze precyzyjnej nad stołem i stosujących kontratopspin. Produkowana w Japonii.

Do okładzina dołączana jest folia ochronna. Po jej zdjęciu część okładziny przy logo może okazać się "przygaszona". Nie oznacza to utraty jakości przez okładzinę.

Jeżeli ten produkt ma być częścią sklejonej przez nas rakietki, to prosimy o wpisanie tej informacji w okienku komentarza przy składaniu zamówienia  (po wybraniu sposobu dostawy).

Kliknij tu, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowych parametrów okładzin Butterfly. 

KLEJENIE RAKIETEK

Na Państwa życzenie nieodpłatnie sklejamy rakietki z desek i okładzin zakupionych u nas. Naklejamy też tasiemkę ochronną na główkę rakietki. Nie trzeba dodatkowo kupować kleju. Rakietki są klejone klejem wodnym Butterfly. 

Jeżeli zamówisz u nas okładziny i deskę, możesz otrzymać gotową do gry rakietkę. Wystarczy wpisać tę prośbę do okienka komentarza w formularzu zamówienia - po wyborze formy dostawy. 

Uwaga! Rakietki klejone nie podlegają zwrotom. 

Technologie okładzin
Spring Sponge
Rodzaj okładziny
gładka
Twardość (skala Shore'a)
50
Dostępność
do wyczerpania zapasów
Więcej informacji na temat parametrów:
https://butterfly.pl/blog/news/nowe-parametry-okladzin-butterfly

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.