window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4GBFM3KWK9');
Rakietka Ovtcharov Sapphire
Rakietka Ovtcharov Sapphire
Rakietka Ovtcharov Sapphire
Rakietka Ovtcharov Sapphire
Rakietka Ovtcharov Sapphire
Rakietka Ovtcharov Sapphire
Rakietka Ovtcharov Sapphire

Rakietka Ovtcharov Sapphire

135,00 zł
Brutto

Rakietka do gry wszechstronnej. System EVA i Ergo Grip. 

 

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

Ovcharov Sapphire to treningowa rakietka dla zawodników posiadających pewne doświadczenie w grze. Jest wyposażona w zaaprobowaną przez ITTF okładzinę Addoy na podkładzie o grubości 1.5 mm. Inne zastosowane technologie to Ergo Grip oraz innowacyjna warstwa EVA pozwalająca na prowadzenia zarówno defensywnej, jak i ofensywnej gry. Ekologiczne, kartonowe opakowanie. Dostępna wyłącznie z uchwytem FL (wklęsłym). Waga: 180 g. 

  • Szybkość ( w skali od 0 do 100 ) : 70
  • Rotacja ( w skali od 0 do 100 ) : 70
  • Kontrola ( w skali od 0 do 100 ) : 100

Rakietki Butterfly cieszą się niezrównaną opinią idealnego dopracowania drewnianej deski oraz sprawdzonych okładzin. Zalecamy je do użytku szkolnego i amatorskiego, jak również zawodnikom o różnym stopniu zaawansowania. W zależności od modelu mogą one spełnić oczekiwania graczy początkujących, jak również zawodnikom o wysokim stopniu zaawansowania.

Ergonomiczny kształt uchwytu rakietki idealnie leży w dłoni i wspomaga przekazywanie czucia piłki.

System EVA polega na wyposażeniu uchwytu deski w dwie  warstwy gąbki EVA tłumiące wibracje. Zapewnia to bardziej harmonijne czucie piłki, precyzję i lepszą kontrolę piłki. Dodatkowo gąbka zmniejsza wagę rakietki, co pozwala na szybszą reakcję zawodnika.  

Produkt popularny
Nieprodukowany w Japonii. Korzystny cenowo produkt, który może nie spełniać wszystkich kryteriów sprzętu typowo profesjonalnego (zastosowanych materiałów czy technologii, atestów ITTF czy staranności wykonania)
Dostępność
do wyczerpania zapasów

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.