window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-4GBFM3KWK9');
Stół Europa 25
Stół Europa 25
Stół Europa 25
Stół Europa 25
Stół Europa 25
Stół Europa 25

Stół Europa 25

2 900,00 zł
Brutto

Solidny stół turniejowy. Sprzedawany już złożony, bez siatki. Atest ITTF. Specjalny blat Butterfly.

 

Produkt na zamówienie.

Kolor blatu
  • niebieski
  • zielony

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

Stół Butterfly EUROPA 25 mm był wielokrotnie używany na przestrzeni ostatnich 20 lat podczas znaczących imprez, z mistrzostwami Europy włącznie. Był też często wybierany przez związki narodowe do rozgrywania mistrzostw krajowych.

  • EUROPA 25 wyróżnia się solidnością i wytrzymałością. Jest najbardziej odpowiednim wyborem do sal, w których stoły zostają rozłożone po treningu lub miejsce do ich przechowywania jest bardzo ograniczone. Jest to też właściwy stół w sytuacji, gdy gry turniejowe muszą być przenoszone do innych miejsc.
  • Podstawową zaletą jest jednak blat 25+ umożliwiający większą jednorodność odbicia piłki zarówno przy uderzeniach topspinowych, jak i z rotacją wsteczną. Ogranicza też poślizg piłki i daje pewność gry.
  • Powierzchnia stołu jest wzmocniona stalową ramą i zabezpieczeniem rogów stołu w kolorze różowym.
  • Stół jest dostarczany w dwóch połówkach, z których każda posiada cztery solidne nogi zapewniające stabilność. Nogi można całkowicie złożyć oszczędzając bardzo dużo miejsca – po złożeniu stół zajmuje jedynie 15 cm głębokości.
  • Każda połówka jest wyposażona we własne kółka zamontowane w blacie, które umożliwiają toczenie połówek stołu.

Stół EUROPA 25 jest sprzedawany już złożony i posiada atest ITTF oraz Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa (EN 14468-1).

Wymiary po złożeniu : szerokość 1525 mm x wysokość 1390 mm x głębokość 150 mm

Waga netto : 99 kg.

Kolor : niebieski lub zielony (zgodnie z aktualną dostępnością)

Sprzedawany bez siatki.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu ustalenia dostępności oraz szczegółów dostawy (terminu lub dostawy dodatkowo zakupionych towarów) - wszystkie stoły dostarczamy własnym transportem. Koszt dostawy: 100 PLN.

SPECJALNY BLAT

PIĘCIOLETNIA GWARANCJA

ATEST ITTF

JUŻ ZŁOŻONY

Po latach prób Butterfly opracował nowy rodzaj powierzchni stołu 25+, dostosowaną do wymagań piłek plastikowych. Drobniejsze ziarno tworzywa pozwala na bardziej bezpośrednie przenoszenie rotacji i zapewnia jednorodne, stałe odbicie oraz przedłużoną trwałość. Ta technologia została już wprowadzona do świata profesjonalnego tenisa stołowego i umożliwia grę na najwyższym światowym poziomie. Dostępne w modelach : Centrefold 25, Octet 25, Europa 25.

Dostępność
na zamówienie / prosimy o kontakt

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.