Deska Omar Assar
Deska Omar Assar
Deska Omar Assar
Deska Omar Assar
Deska Omar Assar

Deska Omar Assar

440,00 zł
Brutto

Jedyna deska z powiększonym uchwytem FL i kevlarem

 

Uchwyt deski
  • FL (wklęsły)
  • AN (anatomiczny)
  • ST (prosty)
  • XL FL

Cena zawiera podatek VAT i nie zawiera kosztów dostawy

Ekskluzywna deska dedykowana egipskiemu zawodnikowi Butterfly Omarowi Assarowi. Pięciosklejkowa konstrukcja została wzmocniona dwiema warstwami włókna Kevlar-Carbon w celu zwiększenia precyzji uderzenia i powiększenia pola właściwego trafienia.

Deska ta jest dostępna również w wersji z niestandardowo dużym uchwytem FL (o wymiarach: 104 x 25 x 36 mm), odpowiednim dla zawodników o większych dłoniach. Wymiary standardowego uchwytu FL to: 100 x 25 x 34 mm.

Kevlar Carbon to unowocześnione włókno, które zapewnia absorpcję wibracji i czyni deskę twardszą, szybszą i bardziej precyzyjną. Odbywa się to jednak kosztem krótszego czasu kontaktu piłki z rakietką i ogólnego czucia piłki.

 

Jeżeli ten produkt ma być częścią sklejonej przez nas rakietki, to prosimy o wpisanie tej informacji w okienku komentarza przy składaniu zamówienia  (po wybraniu sposobu dostawy).

Dostępność
do wyczerpania zapasów
Sztuczne włókno
Kevlar Carbon
Wskaźnik reakcji
11.1
Wskaźnik wibracji
9.3
Konstrukcja
5 sklejek + 2 warstwy włókna
Wymiary główki deski
157 x 150 x 5.8 mm
Product added to wishlist
Product added to compare.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.